HİZMET BÖLGELERİMİZ
Anasayfa - HİZMET BÖLGELERİMİZ
 phılıps Buzdolabı servisi
phılıps Buzdolabı servisi
Tıkla ara02623232023

Beyaz eşya tamir servisi, kombi ve klima bakımı, ankastre tamir servisi ve petek temizliği.

phılıps Buzdolabı Servisi

Tamir Servisi olarak sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Profesyonel kadromuz ve ekonomik fiyatlarımızla phılıps Buzdolabı  servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı ve prensiplerine bağlı hizmet sunuyoruz.

phılıps Buzdolabı servisi olarak ürününüzle ilgili yaşadığınız tüm problemlerde bizi arayabilirsiniz. İletişim kanallarımız üzerinden bize ulaştığınızda phılıps ürününüzle ilgili problemlere hızlı ve kalıcı çözümler bularak memnuniyetinizi sağlarız.

phılıps Buzdolabı Servisi 

phılıps Buzdolabı özel Servisi olarak değiştirilen yedek parçaların 1 sene garantisi bulunmaktadır. Sizlere verilen servis fişlerini mutlaka saklayınız. Personelimiz güleryüzlü hizmeti ile her zaman yanınızda.  Acil phılıps tamiri gerektiğinde bizleri hemen arayabilirsiniz!

phılıps Buzdolabı Servisi Nerede?

phılıps Buzdolabı özel Servisi olarak garantili ve uygun fiyatlı hizmet sunuyoruz. Alanında tecrübeli olan kadromuz, sizleri haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Acil phılıps tamiri gerektiğinde bizleri hemen arayabilirsiniz!

Garantili Tamir

En kısa sürede beyaz eşya tamiri

Kocaeli bölgesinde beyaz eşya tamiri, kombi ve petek temizliği, klima bakım ve arıza, klima bakım ve klima montaj hizmetleriyle en kısa sürede sorunlarınızı çözelim.

11 Yıllık Tecrübe

Garantili hizmet

Firmamız tarafından değiştirilen yedek parçalar 1 yıl garantilidir.

HİZMET BÖLGELERİMİZ